tr // eng
menü

hakkımızda

Mesajımız?

Sayın Değer ve İş Ortaklarımız;

Atalante olarak önceliğimiz, markamızın değer ortaklarının, yani çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızın, iç ve dış dünyayı doğru anlayarak yorumlayan, sürdürülebilir ve başarı odaklı bir ilişki içinde olmalarıdır.

Bunu sağlamış bir ekibin, iş ortaklarımıza fayda üreterek, etkinliklerinden beklenilenin üstünde verim sağlamalarını bu başarının doğal bir sonucu olarak görüyoruz.

Kurulduğumuz 1991 yılından itibaren etkinlik sektörünün her zaman güçlü bir parçasıydık, 2018 yılında yeni bir yapılanmaya giderek bugünümüz ve yarınımızda da insanı, kaliteyi, müşterilerimizi, inovasyonu şirketin kalbine yerleştirerek şeffaf, iletişim yeteneği güçlü, empati yeteneği olan, esnek ve hızlı bir ekiple gücümüze güç katarak yolumuza devam ediyoruz.

Bizlere bu yolculuğumuzda her zaman destek olan, ortak vizyon ve hedeflerimizi paylaşan iş ortaklarımıza, değişen koşullara hızla uyum gösteren ve markamıza değer katan çalışanlarımıza, markalarını bize emanet edecek güveni duyan iş ortaklarımıza en içten teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyorum.

Kürşad Erdem,
Managing Director